Commissies

Clubhuiscommissie
clubhuiscommissie@tuinparkbuikslotermeer.nl
Ria Berendsen (woordvoerder), Malika Bouzerda, Hatice Cigirci, Kadicha Hidad, Conny Hoeve, Aysa Yildiz. Anneke Koster gedelegeerde namens bestuur.

Bouw en taxatiecommissie
bouwentaxatiecommissie@tuinparkbuikslotermeer.nl
Abdelouhid Ben, Ingrid Haaijen (woordvoerder), Yahya Mathkor, Hijme Peekstok. Carlo van Hekken gedelegeerde namens bestuur.

Comissie verkoop huisjes
verkooptuinhuisjes@tuinparkbuikslotermeer.nl
Harry de Jong (woordvoerder), Diederik Klumper, Gita de Lange. Anneke Koster gedelegeerde namens bestuur.

Redactie tuinkrant
redactie@tuinparkbuikslotermeer.nl
Edwin Oden, Christian Perrone, Theo Mondij (woordvoerder), Jan de Jong, Mirjam van Dootingh gedelegeerde namens bestuur.

Kascontrolecommissie
kascontrolecommissie@tuinparkbuikslotermeer.nl
Abderrahim Haouas, Freerk Nienhuis (woordvoerder). Anneke Koster gedelegeerde namens bestuur.

Inkoopcommissie
inkoopcommissie@tuinparkbuikslotermeer.nl
Alison Bass, Saskia van Briemen, Remko de Jong, Astrid Spaan, Hans Vos

Onderhoudscommissie
onderhoudscommissie@tuinparkbuikslotermeer.nl
Jaap Barbé Jan van Delft, Jan Barbé (woordvoerder) Carlo van Hekken gedelegeerde namens bestuur.

Tuinparkcommissie
tuinparkcommissie@tuinparkbuikslotermeer.nl
Rudy Bohmer, Jack Fletcher, Don Graver, Koos Graver, Henk van Rossum, Marianne Stroober, Karen Vonder (woordvoerder), Margriet van Weelden gedelegeerde namens bestuur.

Werkgroep Natuurlijk tuinieren
werkgroepnatuurlijktuinieren@tuinparkbuikslotermeer.nl
Froukje Dijkshoorn, Anke Kamerman, Els Knipscheer (woordvoerder), Anjali Westinga. Margriet van Weelden gedelegeerde namens bestuur

EHBOcommissie
Ria van den Bogaard, Barbera van Schaik (BHV-er), Berthe Volbeda

Arbo cordinator
Marianne Stroober


 

Informatie voor aspirant-leden

Kom gerust kijken op ons mooie complex in Amsterdam-Noord aan de rand van Waterland. Heeft u interesse in lidmaatschap? Lees waar en wanneer u terecht kunt voor inschrijving of meer informatie hier.

Informatie voor buurtgenoten

Buurtgenoten zijn van harte welkom oms tuinpark te bezoeken. Informatie over de openingstijden van Tuinpark Buikslotermeer en de geldende regels vindt u hier.

Natuurlijk Tuinieren

Op het tuinpark nadert het project Natuurlijk Tuinieren zijn voltooiing. Meer hierover leest u hier.

Vlinder